„Žmonės pažįstami ginče ir kelionėje“ (Dž. Herbertas).

IKIMOKYKLINIS UGDYMAS

 12309703 1661202267452564 7697231563125905153 o

PRADINIS UGDYMAS

12307445 1661202934119164 228466875042022628 o

PAGRINDINIS UGDYMAS

PAGRINDINIS

Pamokų laikas

1.   8.20 - 9:05
2.   9.15 - 10.00
3. 10.10 - 10.55
4. 11.15 - 12.00
5. 12.20 - 13.05
6. 13.15 - 14.00
7. 14.10 - 14.55
8. 15.05 - 15.50

 

 

be patyciu

 logo 100

 

uz saugia lietuva rgb

Antro zingsnio mini

 

 2 OD logo lietuviskai SPALVOTAS

 

Vaiku linija 

 

 

logo lt

 

 

 mukis

 

aikos

 logosveik

 

 

 

 

kpartnerystės

 

 

forumo teatras

 

 

 

piliecio zadintuvas

 

 

soc integracijos

 

 

tapk

logo transpariancy int

 

 

 

nacegz

vyturys

 

 „Vyturio“ skaitmeninių knygų biblioteka

 


BENDRUOMENĖ

 

 

VIEŠINTŲ PAGRINDINĖ MOKYKLA-DAUGIAFUNKCIS CENTRAS

 PEDAGOGINIŲ DARBUOTOJŲ SĄRAŠAS

2019-2020 MOKSLO METAI

Eil.Nr Pavardė,vardas  Išsilavinimas  Pareigos  Dėstomi dalykai 
1 Abraškevičienė Vita Aukštasis Direktorė  
2 Bagdzevičienė Rima Aukštasis Mokytoja

Gamta ir žmogus

Biologija

Chemija

3 Bikelis Kęstutis Aukštasis Mokytojas Technologijos Žmogaus sauga
4 JankauskienėKarina Aukštasis Mokytoja

Šokis

Neformalusis švietimas

5 Mindaugas Šakinis Aukštasis Mokytojas Tikyba
6 Jūratė Girnienė Aukštasis Mokytoja

Muzika

Neformalusis švietimas

7 Gudelevičiūtė Rima Aukštasis

Mokytoja

5-6 kl. auklėtoja

Matematika
8 Paulius Leonavičius Aukštasis Mokytojas

Fizinis ugdymas

Neformalusis švietimas

9 Martinaitienė Loreta Aukštasis Mokytoja

Istorija

Pilietinis ugdymas

10 Marytė Bagdonienė Aukštasis Mokytoja Fizika
11 Sasnauskaitė Regina Aukštasis Mokytoja

Dailė

Technologijos

Neformalusis švietimas

12 Pranskevičienė Virginija Aukštasis Mokytoja Lietuvių k.ir literatūra
13 Rožėnienė Lina Aukštasis

Mokytoja

9-10 kl. auklėtoja

Ikimokyklinio  ugdymo grupės mokytoja

Anglų k.

Ikimokyklinis ugdymas

14 Šermukšnienė Neringa Aukštasis Mokytoja

Geografija

Ekonomika

15 Dobrovolskis Erikas Aukštasis Mokytoja

Informacinės technologijos

Neformalusis švietimas

16 Berkmanienė Vesta Aukštasis

Mokytoja

7-8 kl. auklėtoja

Bibliotekininkė

Lietuvių k.ir literatūra
17 Žiliukienė Gražina Aukštasis Mokytoja Rusų k.
18 Macijauskienė Virginija Aukštasis

Mokytoja 

1-4 kl. auklėtoja

Logopedė

Pradinio ugdymo dalykai

Neformalusis švietimas

19 Saprigonaitė Žydrė Aukštasis Ikimokyklinio  ugdymo grupės mokytoja Ikimokyklinis ugdymas

 

VIEŠINTŲ PAGRINDINĖ MOKYKLA-DAUGIAFUNKCIS CENTRAS

 NEPEDAGOGINIŲ DARBUOTOJŲ SĄRAŠAS

2019-2020 MOKSLO METAI

Eil.

Nr.

Pavardė, vardas Pareigos
1 Šimėnas Paulius

Direktoriaus pavaduotojas ūkio reikalams

Darbininkas

2 Sigita Leščiuvienė Buhalterė
3 Matiukienė Vitalija Sekretorė
4 Dobrovolskis Erikas Informacacinių  technologijų priežiūros inžinierius
5 Pakšys Alfredas Vairuotojas
6 Žalienė Daiva Valytoja
7 Gražienė Laimutė Valytoja
8 Masilionienė Rasa Valytoja
9 Rasa Selevičienė Auklėtojos padėjėja
10 Vesta Berkmanienė Bibliotekininkė
         Ne mokyklos darbuotojai, dirbantys mokyklos patalpose
11 Mikalajūnienė Virginija Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė
12 Nemira Stukaitė Virėja