„Žmonės pažįstami ginče ir kelionėje“ (Dž. Herbertas).

IKIMOKYKLINIS UGDYMAS

 12309703 1661202267452564 7697231563125905153 o

PRADINIS UGDYMAS

12307445 1661202934119164 228466875042022628 o

PAGRINDINIS UGDYMAS

PAGRINDINIS

Pamokų laikas

1.   8.20 - 9:05
2.   9.15 - 10.00
3. 10.10 - 10.55
4. 11.15 - 12.00
5. 12.20 - 13.05
6. 13.15 - 14.00
7. 14.10 - 14.55
8. 15.05 - 15.50

 

 

be patyciu

 logo 100

 

uz saugia lietuva rgb

Antro zingsnio mini

 

 2 OD logo lietuviskai SPALVOTAS

 

Vaiku linija 

 

 

logo lt

 

 

 mukis

 

aikos

 logosveik

 

 

 

 

kpartnerystės

 

 

forumo teatras

 

 

 

piliecio zadintuvas

 

 

soc integracijos

 

 

tapk

logo transpariancy int

 

 

 

nacegz

 

 

 


TĖVAMS

Klasių auklėtojų susitikimų su tėvais grafikas 2018-2019 mokslo metai I pusmetis

 

Dėl socialinės paramos organizavimo

 

SPRENDIMAS DĖL ATLYGINIMO UŽ VAIKŲ, UGDOMŲ PAGAL IKIMOKYKLINIO UGDYMO PROGRAMAS, IŠLAIKYMĄ ANYKŠČIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS UGDYMO ĮSTAIGOSE TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO

 

 Informacija dėl socialinės paramos mokiniams 2017

 

AŠPT paslaugos

 

 

 


 

 

            Direktoriaus 2015 m.vasario 2 d.

                                                       įsakymu Nr.V-11

VIEŠINTŲ PAGRINDINĖ MOKYKLA – DAUGIAFUNKCIS CENTRAS

KLASIŲ AUKLĖTOJŲ SUSITIKIMŲ SU TĖVAIS GRAFIKAS

2014 – 2015 MOKSLO METAI (II PUSMETIS)

Klasė 

Auklėtojo vardas, pavardė 

Savaitės diena 

Laikas 

1

Vilija Gimbutienė

Pirmadienis

11.15-12.00

2

Lilija Simonavičienė

Ketvirtadienis

10.10-10.55

3

Lilija Simonavičienė

Ketvirtadienis

10.10-10.55

4

Virginija Macijauskienė

Pirmadienis

12.00-13.00

5

Lina Rožėnienė

Penktadienis

13.15-14.00

6

Lina Rožėnienė

Penktadienis

13.15-14.00

7

Loreta Martinaitienė

Pirmadienis

11.15-12.00

8

Žydrė Saprigonaitė

Antradienis

10.10-10.55

9

Aušra Motekaitienė

Ketvirtadienis

13.15-14.00

10

Vilija Gimbutienė

Pirmadienis

11.15-12.00

               Direktoriaus pavaduotoja ugdymui                     Rima Bagdzevičienė